Renginių kalendorius

Panaros Dievo Gailestingumo koplyčioje
Sekmadieniais
Mišių pradžia 13:00 val., 12:30 val. – Rožinio malda,

šeštadieniais  12:00 val.,      šiokiadieniais – 17:25 val.

Mylimi broliai ir seserys, jei norite, kad Jūsų intencija būtų aukojamos šv. Mišios, tuomet savo intenciją siųskite koplyčios rektoriui kun. Petrui Algirdui Kanapkai: akpetras@yahoo.com, o auką už Mišias perveskite į jo sąskaitą Šiaulių banke: LT62 7181 8002 0072 4962, paskirtyje, prašom, nurodyti ,,Auka už Mišias”.
Kilus klausimams skambinkite šiuo nr. +370 679 12584

APRANGA IR ELGESYS BAŽNYIOJE

Jūs įeinate į DIEVO NAMUS!

Kartu su tyla ir susikaupimu, jūsų apranga – kad ir koks būtų metų laikas – turi liudyti jūsų PAGARBĄ DIEVUI. Mūsų Motina – Šventoji Bažnyčia – išmintingai mums primena bendrąsias taisykles. Mes jums dėkojame už jų laikymąsi Dievo garbei ir visų vienybei.

Bažnyčioje priderama apranga

• Vyrams ir jaunuoliams:

Ilgos kelnės; tvarkingi, mieste vaikščioti skirti, batai; kojinės; marškiniai (ir kaklaraištis); švarkas ar jam tolygus rūbas.

• Moterims ir merginoms:

Suknelė arba platus sijonas, dengiantys kelius ne tik stovint, bet ir sėdint;kelnės; palaidinė su rankovėmis, be dekoltė; švarkas ar jam tolygūs rūbai, dengiantys pečius.

Bažnyčioje laikoma NETINKAMA ir NEPADORIA, taigi ir NETOLERUOJAMA, tokia apranga:

• Vyrams: Džinsai, sportiniai batai, šortai, pusilgės kelnės, apatiniai marškinėliai („maikė“), taip pat marškiniai be rankovių.

• Moterims: Mini sijonas, suknelė arba sijonas su skeltuku, siekiančiu aukščiau kelių, džinsai, šortai, marškinėliai („maikutė“), dekoltė, nuogi pečiai, permatomi arba pernelyg prigludę rūbai.

Prieš įeinant į bažnyčią mobilieji telefonai ir kiti triukšmą skleidžiantys prietaisai turi būti išjungti. Pamaldų metu laikomasi rimtai, su pagarba ir pamaldumu. Vengiama visko, kas nerimta, kas blaško dvasią, kas traukia nuo Dievo, kaip antai: juokavimas, kalbėjimas, dairymasis, vaikščiojimas.

Stropiai laikytis šių nurodymų – reiškia galvoti ne apie save, bet apie Dievą; reiškia norėti patikti Jam ir pagarbiai Jam tarnauti; reiškia praktikuoti brolišką draugišką meilę ir liudyti tikėjimą.

 

Detalią informaciją apie pamaldų tvarką rasite Facebook paskyroje Panaros Dievo Gailestingumo koplyčia.

Mieli šv. Mišių dalyviai, esate kviečiami sekmadieniais atvykti bent pusvalandį prieš Mišias (12:30), kad visi kartu pasimelstume apmąstydami vienos dalies Rožinio slėpinius. Tie, kurie mėnesio bėgyje bus atlikę išpažintį, priims šv. Komuniją ir sukalbės Popiežiaus intencija Tėve mūsų ir Sveika Marija, galės pelnyti visuotinį atlaidą ir paaukoti jį už tuos, kurie kenčia skaistykloje. Mišių pabaigoje giedosime ar kalbėsime Dievo Gailestingumo vainikėlį.

 

 


Vis dar džiaugiamės naujuoju vieškeliu (baigtas 2016 m.).
Dabar piligrimystė į Panaros Dievo Gailestingumo koplyčią yra patogesnė ir saugesnė, bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru.

Mūsų rėmėjai: