Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/pnb/domains/pnb.lt/public_html/wp-content/themes/bendrija_theme/page.php on line 3

Informacija Lankytojams

Į bendruomenę atvykstančios grupės norinčios gauti gido paslaugas, turėtų bent prieš savaitę, jeigu įmanoma, susitarti dėl vizito. Prašome skambinkite 8 698 87006 (Rūta).

Ką pamatysite ir išgirsite atvykę pas mus?

SVARBU: Grupės gido paslaugas gali gauti nuo I – V nuo 10 iki 17 val.

Norintieji gali užsisakyti bendruomenėje pagamintos arbatos degustaciją, jei pageidausite, išvirsime sriubos ar košės didelei grupei žmonių. Viską suderinsite telefonu 8 698 87006 (Rūta).

 

ATMINTINĖ Į BENDRUOMENĘ ATVYKSTANTIEMS SVEČIAMS

Kiekvieno į bendruomenę atvykstančio svečio visuomet maloniai laukiame. Trokštame bet kurį su gerais ketinimais panorusį mus aplankyti žmogų priimti lyg patį Viešpatį, atėjusį į mūsų namus.

Esame pasirengę svečiams patarnauti, pakviesti į bendruomenės liturgiją, kasdienybę ar šventes. Visuomet su meile pasidalinsime duonos kąsniu. Tačiau norime atkreipti svečių dėmesį į keletą mums svarbių dalykų.

Pilnų namų bendruomenė – kaip besikurianti vienuolija, turi savo dienotvarkę, maldos, poilsio, dvasinių pratybų ar kitokio ugdymosi ritmą. Todėl bet kurie atvykstantys svečiai, iš anksto dėl atvykimo susiderinę su bendruomenės vadovybe, ypač tais atvejais, kai gauna bendruomenės vadovybės sutikimą apsinakvoti, kviečiami dalyvauti maldoje ir dvasinėse pratybose. Be to, jie privalo laikytis bendruomenėje nustatytos regulos, ypač tylos nuo vakarinės iki rytmetinės maldų. Tuo laikotarpiu vaikščioti po teritoriją ar bendrauti su bendruomenėje gyvenančiais žmonėmis griežtai draudžiama.

Prašome svečius į bendruomenę su savimi nesivežti televizorių, radijo aparatų ar magnetofonų bei pasaulietiškos spaudos. Griežtai draudžiama su savimi atsigabenti alkoholinius gėrimus. Asmenys, kurie nepaklustų šiam prašymui ir atsivežtų į bendruomenę alkoholį, ateityje bendruomenėje lankytis negalėtų.

Atkreipiame svečių dėmesį, kad yra draudžiama leisti naudotis savo mobiliaisiais telefonais bendruomenėje gyvenantiems žmonėms.

Rūkyti bendruomenėje leidžiama, tačiau tik tam skirtose vietose.

Į bendruomenę atvykstanti grupė gali užsakyti gidą. Tam reikia iš anksto (mažiausiai prieš savaitę) su bendruomenės administracija suderinti savo atvykimo laiką. Svečiai, atvykstantys į pamaldas šiokiadieniais ir sekmadienį neprivalo apie tai informuoti.

Į bendruomenę galima atvykti ne anksčiau kaip nuo 9 val. ryto. Jei neketinama dalyvauti vakarinėse maldose, iki jų turi būti išvykstama.

Mūsų rėmėjai: