Rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu

Lukas SkroblasEsu diakonas Lukas Skroblas, aštuoniolika metų praleidęs Palendrių šv. Benedikto vienuolyne, o dabar apsistojęs Pilnų namų bendruomenėje, Panaroje. Vienuolinio kelio nuolatinio Dievo ieškojimo patirtis, sustiprinta teologijos bakalauro ir licenciato studijomis Prancūzijoje, nuolat kreipė į dvasinę pagalbą atvykstantiems į Palendrių vienuolyną ir esantiems už jo ribų. Paskutinieji penki metai paženklinti dažnu rekolekcijų vedimu, mokymu ir dvasiniu palydėjimu. Trokštu, kad visa mano turima patirtis ir kasdienė malda tarnautų ištroškusioms sieloms.

Šiuo metu Pilnų namų bendruomenėje vyksta 2-3 dienų rekolekcijos mažoms grupelėms ir asmenės rekolekcijos pavieniams asmenims su dvasiniu palydėjimu. Individualios rekolekcijos galimos jums tinkamu laiku. Dėl galimybių ir infromacijos teiraukitės telefonu: +370 605 32349

Pilnų namų bendruomenė įsikūrusi nuošaliame Nacionalinio Dzūkijos parko kampelyje jau 20 beveik metų vykdo socialinę misiją. Supanti gamta ir bendruomenės sukurta aplinka idealiai tinkama pabėgti nuo kasdienybės triukšmo ir susitelkti pokalbiui su Kūrėju. Bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčioje liturginės valandos skaitomos keturis kartus dienoje.

 

 

Informacija ir registracija:

lukas.skroblas78@gmail.com

Tel.: +370 605 32349

Mūsų rėmėjai: