"Šventųjų mišių galia"

Jolanta Žiemelienė

Šiame liudijime aš noriu papasakoti, kokia stipri yra šv. Mišių galia. Neabejokime: kuo dažniau užsakykime šv. Mišias įvairiais gyvenimo atvejais, tuo daugiau Dievo malonių sulauksime!..

Pasidalinsiu viena neseniai patirta istorija.

Šiais metais (2012 m.) lapkričio mėnesį aš apsipirkinėjau viename Vilniaus prekybos centre. Vienu metu, matuojantis ir renkantis avalynę, akimirkai palikau be dėmesio rankinę ir… jos nebeliko… Bėgiojau po parduotuvę, klausinėjau, bet nieko. Aš stovėjau su 5 litais kišenėje, be banko kortelių, be dokumentų, be pinigų, be telefonų, be vairuotojo teisių, be mašinos dokumentų, be raktų (namų ir mašinos), be mielų mano širdžiai ten esančių daiktelių (vaikų nuotraukėlių, rožinio, ikonėlės ir t.t.).

Paprašiau pagalbos Bitės salone, kad bent galėčiau kam nors paskambinti. Dar gerą valandą blaškiausi, ieškodama pagalbos ir išgirdau garsinį skelbimą (skelbiamą prekybos centre apie rastus daiktus), kad rasti mašinos raktai (vagis tiesiog juos išėmė ir paliko tualete). Pagalvojau – ačiū jam bent už tai. Tą jausmą sunku nupasakoti. Man tai buvo didelis emocinis šokas. Tą patį vakarą kreipiausi į policiją.

Kitą dieną (šeštadienį) turėjau važiuoti į Pilnų namų bendruomenę, giedoti Mišiose. Naktį beveik nemiegojusi atvykau į bendruomenę ir paprašiau kunigo Valerijaus Rudzinsko, kad palaikytų mane dvasiškai. Po to atlikau savo tarnystę. Pasimeldžiau ir už tą žmogų (vagį), o sekmadienį Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčioje užsakiau už jį šv. Mišias. Meldžiausi ir prašiau, kad Viešpats jį apšviestų ir kad jis daugiau taip nesielgtų, tokiu poelgiu kenkdamas ne tik sau, bet ir savo vaikams ar anūkams…

Jau antradienį (po 3 dienų) man paskambinusi tyrėja iš policijos pranešė, kad mano rankinė su daiktais pas ją! Nuvykusi atsiimti pamačiau, kad visi daiktai savo vietoje, NIEKO NEPAIMTA, netgi pinigai, viskas buvo grąžinta.

Tyrėja man papasakojo, jog vagis buvo moteris, kuri apklausoje teigė, kad parsinešusi rankinę ir pradėjusi ją kraustyti pradėjo blogai jaustis. Moterį pradėjo kamuoti abejonės, prireikė vaistų. Tegul Dievas jos neapleidžia!.. Manau, kad rankinėje esantys šventinti daiktai taip pat man padėjo!

Atsiėmiau savo pareiškimą iš policijos.

Šlovė Viešpačiui už Jo beribį gailestingumą, už neįtikėtiną stebuklą ir nepaprastą šv. Mišių galią!

Mūsų rėmėjai: