"Dievo meilė ir gailestingumas"

Marijona Senkuvienė

Dievo meilę patyriau daug kartų per visą savo gyvenimą. O gyvenimas nebuvo lengvas. Daug sukrėtimų patyriau, daug ligų. Teko ištverti 12 operacijų. Tačiau su Dievulio pagalba atsikeldavau po ligos, pakildavau po kiekvieno išgyvenimo. Jau 23 m. kaip esu II grupės invalidė. Dievas leido sulaukt senatvės, nors ir nesitikėjau.

Prieš du metus dukra sužinojo, kad kolegės važiuoja melstis į Panaroje esančią Pilnų namų bendruomenę. Tuomet ir mes nuvažiavome. Mus nustebino neįprasta aplinka, ramybė, susikaupimas maldai. Tai ką jautėme, žodžiais sunku apsakyti. Po to vis nuvažiuodavome ir grįždavome su dideliu palengvėjimu bei ramybe.

Tęsdama pasakojimą apie savo ligas, noriu pasidalinti džiaugsmu, kurį patyriau, kai išgijau. Prieš metus paaštrėjo mano liga. Kreipiausi į gydytojus. Paskyrė gydymą, išrašė vaistų. Lyg ir pagerėjo, bet po kiek laiko dar blogiau pasidarė. Gydytojai sakė, kad reikia operacijos, kitaip nieko nebus. Aš nesiryžau dar vienai operacijai. Pavedžiau savo gyvenimą Dievo valiai ir jau kaip bus, taip bus.

2010 m. gruodį nuvykome į Pilnų namų bendruomenė  koplyčią. Klausydama kunigo Valerijaus Rudzinsko pamokslo buvau visa kaip sukaustyta, bet po Mišių išdrįsau nueiti ir paprašyti palaiminimo. Po palaiminimo labai palengvėjo, skausmas dingo. Kitą rytą pasigedau kasdienio skausmo ir negalavimų. Vakare, kai grįžo dukra pasakiau, kad įvyko stebuklas – nebeturiu ligos.

Kai vėl nuvykau į pamaldas, per išlaisvinimo maldas jaučiau šilumą kojos pėdoje, nors ji po trečios stuburo operacijos buvo visiškai nejautri. Tai dar vienas stebuklas.

Džiaugiuosi, kad įsigijau kompaktinius diskus su kun. Valerijaus įrašytomis madomis ir pamokslais. Klausydama išgydymo maldos jaučiu tokią pat šilumą savo kojos pėdoje, kaip ir dalyvaudama išlaisvinimo pamaldose.

Dėkoju Dievui už malones, kurias man suteikė, už tai, kad turime kunigą Valerijų ir Pilnų namų bendruomenę.

Mūsų rėmėjai: